• בריאות באינטרנט

  אתרי בריאות שונים ופורומים רבים באינטרנט מהווים מ קור מידע בלתי נדלה בנושאי בריאות ומחלות שונים. רבים מהגולשים ברשת מחפשים באתריה השונים מידע במגוון תחומים שעניינם בריאות. יש כיום אתרים לכל נושא שניתן להעלות על הדעת בתחום הבריאות וקיימים פורומים, שבהם ניתן לשאול מומחים ולקבל תשובות. הפורומים בנושאי בריאות ברשת האינטרנט מאפשרים להתוודע אל אנשים החולקים אותה בעיה ועשויים להעשיר אתכם במידע על אודותיה.

  הרשת כספקית מידע ושירותים

  השימוש ברשת האינטרנט לא רק כמקור מידע אלא כספקית שירותים און-ליין, מאפשרת כיום להזמין תורים ולבטלם – מעכשיו לעכשיו. היא מאפשרת להתעדכן על אודות הימצאם של רופאים מסוימים במרפאות מסוימות. קופות החולים מיידעות את המבוטחים בהן באתריהן. היכולת של הציבור לצרוך מידע רב ומגוון באמצעות גלישה באתרים שונים מאפשרת לאנשים להבין טוב יותר את מהות מחלתם ולהיחשף למגוון הולך ורב של רופאים העוסקים בתחום ושיטות שונות לטיפול בהן. הרופא המטפל שוב אינו מהווה את מקור הסמכות היחיד.

  אוניברסיטה מקוונת

  חשיפה לתחום בריאות ברשת האינטרנט מאפשרת לגולשים לקרוא מחקרים רפואיים עדכניים ולהעשיר את הידע שלהם בכל נושא רפואי. זמינותם של אנשי מקצוע בכל אחד מענפי הרפואה, בעיקר בפורומים הייחודיים, יוצרת מצב, שבו המידע החשוב שוב אינו נחלתם של יודעי ח”ן בלבד, אלא של כל מי שמגלה עניין ומוכן להשקיע זמן באיתורו. יש רבים שיוצרים לעצמם ארכיון מקוון, שבו הם שומרים אתרים בנושאי בריאות ובכך מקלים ומייעלים את תהליך חיפוש המידע בכל רגע נתון.

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Photostream