• בריאות – להשאר אופטימים

  וודאי שמעתם את הביטוי נס רפואי פעמים רבות בחייכם, בין אם בכתבות בעיתון או בטלוויזיה ובין אם מפי רופאים שבישרו לכם שניצלתם בנס ממחלה/תאונה וכו’.

  ובכן, נס רפואי הוא בעצם  ניסוח אחר לעובדה שאותו חולה סופני או פצוע אנוש ניצל בגלל היותו אופטימי, שמח, וחדור אמונה שיצליח לצאת מהעניין בשלום. על כן, מומלץ להיות אופטימיים ולשמור בעזרתה על הבריאות.

  בצעירותי גילו אצלי מחלה קשה במערכת העצבים. לאחר מספר פעמים שהיו לי בעיות, אושפזתי בבית החולים למספר ימים. לא דאגתי יותר מידי לגבי מצבי, ולרגע לא פחדתי שלא אצליח לשרוד את המחלה. כל החברים ובני המשפחה שבאו לבקר אותי טענו שאני מחזקת אותם במקום שהם יחזקו אותי. עברו 6-7 שנים מאז ואני בריאה לגמרי.

  חברה טובה שלי הייתה חולה בסרטן לפני מספר שנים, ובגלל אופטימיות, אמונה חזקה שלה ותמיכה של המשפחה והחברים, כיום אינה סובלת יותר מהמחלה, ואף יצאה מקבוצת הסיכון (5 שנים לאחר שמתגברים על המחלה, יש עדיין סיכוי גדול שתחזור)

  בחורה שהכרתי נפצעה קשה באסון ורסאי (להזכירכם – בשנת 2001 קרס אולם ורסאי בירושלים במהלך חתונה) אותה בחורה בריאה ושלמה, וחזרה להתאמן ולרקוד כפי שעשתה לפני הפציעה. גם במקרה הזה הוכרז הסיפור כנס רפואי ע”י הרופא המטפל.

  ישנם ספרים רבים כמו ‘הסוד – רונדה בירן’, ‘כוחו של תת המודע – ג’וזף מרפי’, ‘אופטימיות נצחית – לני רביץ’  שמצדדים באופטימיות ובאמונה (לא דתית) כדרך חיים. בספרים אלו חוזרים כותביהם על סיפורים ומצבים לא נעימים, שבעזרת חשיבה אחרת, אופטימית יותר הסתיים עם סוף טוב.

  בספרים ‘הסוד’ ו’כוחו של תת המודע’ מדגישים את ההתמקדות בדברים שרוצים שיקרו, והאמונה החזקה שבצירוף עם מחשבה חיובית תעזור לנו להשיג כל מה שנרצה. כולל בריאות.

  זכרו חשוב ביותר לחשוב בצורה חיובית, לא לראות את הדברים הרעים אלא להתמקד בטובים. אינני טוענת שמי שאינו אופטימי אינו בריא, אבל מי שאופטימי יכול להצליח להבריא את עצמו.

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Photostream