• האם רפואה סינית יעילה

  רפואה סינית

  הרפואה הסינית עוסקת באנרגיה של בני האדם, בתרופות שמקורן בצומח ובחי, בטיפול במגע בשיטות שונות (טווינה, שיאצו ועוד), בנקודות בגוף שעליהן מפעיל המרפא לחץ, בדיקור וגם בפעילות גופנית מתונה והרמונית כגון: צ’י קונג וטאי צ’י. שיטות נוספות הן שימוש בכוסות רוח, במגנטים ובהקזת דם מהגוף. זה מכבר, בהדרגה, מכירים גם חלק ניכר מהרופאים ביעילותה של שיטת הרפואה הסינית בטיפול במגוון בעיות גופניות ונפשיות.

  עדות המטופלים

  האם רפואה סינית יעילה?

  עדות אמינה ונאמנה ביותר היא עדותם של מטופלים. הרפואה הסינית מציעה מענה לשורה של תופעות בתחום בריאות הגוף והנפש: חולשה, דיכאון, מתח, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות במערכת העיכול, כאבי מפרקים, בעיות פוריות, מחלות כליות וכלי דם, אין-אונות, עורף סרטן ועוד.

  מקריאת עדויות של מטופלים ברפואה סינית ניתן ללמוד על השיפור הגדול, לעתים דרמטי, שחל במצבם ובבריאותם של אנשים הלוקים בכאבי גב, פסוריאזיס, קושי להרות, עצב ודיכאון, חולשה, נזלת כרונית, אלרגיה, ‘טיקים’ בלתי נשלטים בגוף ובפנים, דלקת ואף שיתוק בחלק מהפנים. מקובל, כי עם עובדות ועם צלחות קשה להתווכח. מה נגיד על רגשות? איך ניתן להכחישן או להפריכן? יש שיגידו שיותר מכל חשובה האמונה של המטופלים בכוחה של הרפואה הסינית להקל עליהם, להטיב את מצבם ואף לרפא אותם. רבים מאמינים ומעידים כי לרפואה הסינית תרופה ניכרת בשיפור בריאות האדם. לכן, כנראה שכך הדבר באמת

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Photostream