• ריפוי בעיסוי

  ריפוי בעיסוי

  ריפוי בעיסוק מוכר כמקצוע טיפולי ושיקומי המסייע לאנשים מוגבלים, מכל סיבה שהיא, לתפקד כמידת יכולתם בקהילתם, כדי שלא ליפול למעמסה עליה ולהפחית ככל שינתן את תלותם של המטופלים בזולתם. מעצם מהותו, טיפול זה עשוי לכלול גם אנשים אחרים, אם כאלה שמתבקשים לחולל שינוי בסביבה הפיזית של המטופל, כנדרש ממצבו, ואם בהנחיית בני משפחתו או מלוויו, כדי להקל על תפקודו. לא כן – ריפוי בעיסוי.

  השתיקה ככלי טיפולי

  במידה רבה, ריפוי בעיסוי הוא היפוכו של ריפוי בעיסוק. בעוד השני מדגיש את הצורך בעשייה ובפעילות, הראשון מדגיש דווקא את ההימנעות מעיסוק, אל לא בדיבור. ריפוי בעיסוי נגזר על מי שבשל פגיעה במיתרי הגרון נאלצים להפחית בדיבור, להסות את קולם ואף לשתוק לפרקי זמן. מנוחה למיתרי הקול מסייעת לשיקומם. שתיקה שווה זהב בין השאר משום שהיא שווה בריאות. זו רק דוגמא אחת לתרומת העיסוי.

  במדינת ישראל מגוון שירותים ומכונים המתמחים בעיסוי. חשוב ללכת אל שירות מנוסה ואיכותי אשר מחזיק במוניטין רחב בתחום. לא כל קוסמטיקאית מתחילה יכולה באמת לתרום לבריאותכם באמצעות העיסוי. ריפוי בעיסוי היא התמחות מיוחדת. מכאן ניתן לומר כי עיסוי לא רק מגביר את ההנאה ומשחרר את הגוף באותו רגע, אלה מהווה תורם בריאות בטווח ארוך. טיפול זול יחסית אשר מומלץ לעבור מעת לעת, במיוחד אם עומס הלימודים והעבודה לא מאפשר מספיק מנוחה

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Photostream