• רפואת תדרים

  רפואת תדרים

  אולי לא כל אחד יגיד שהיא הקץ לתרופות ולמשככי הכאבים הכימיים, אבל מי שהתנסו בשיטת רפואת תדרים – ביו-רזוננס – יעידו על יעילותה.  בהחלט תרומה מסוימת לשיפור בריאות האדם. שיטה זו מאזנת את שדות האנרגיה בגוף ויוצרת בו הרמוניה ורוגע. בעקבותיה משתפרים מכלול התפקודים הגופניים. עדויות של מאובחנים ומטופלים מעלות, כי היו מי שהשיטה חוללה שינוי דרמטי באיכות חייהם. חשוב לציין, כי לא ניתן לאמוד כאבים וסבל אנושיים, אבל העובדה כי רבים מחפשים כל שיטה שהיא להקלה על מכאוביהם מעידה על ביקוש ער וגובר ברפואה משלימה.

  רפואה לא פולשנית

  מדובר בשיטה לא חודרנית ולא פולשנית, המאפשרת לאזן מחלות שונות על-פי המידע הידוע כיום על תדרי האנרגיה של הגוף, הניתנים למדידה.רפואת תדרים מאפשרת לאבחן כיום שורה ארוכה של בעיות כגון אלרגיות, דלקות כרוניות, הפרעות במערכת העיכול, זיהומים, עייפות, דיכאון ועוד תופעות המקשות על התפקוד, מעיבות עליו, מעכירות את מצב הרוח ופוגעות פגיעה קשה בתפקוד ובאיזון. הטיפול ברפואת תדרים באמצעות מכשיר מיוחד, משלב את התיאוריה והיישומים של הרפואה הסינית, שיטת ההומאופתיה המבוססת על פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת.

  אבחנה וטיפול

  המכשיר המשמש ברפואת תדרים מסייע לא רק באבחון התופעה או המחלה ממנה סובלים המאובחנים אלא אף מסייע לחיזוק מערכותיהם הפנימיות. כלומר, חיזוק בריאות האדם. האבחון מעלה תמונה, לפיה ניכרים המקומות בגוף שבהם קיים חוסר איזון סימטרי. לאחר האבחון והטיפול מקבלים המסתייעים בשיטה זו המלצה לשימוש בתוספי מזון מסוימים ובמקרים מסוימים גם המלצה לניקוי רעלים מהגוף בשיטה פיזית המכונה קולון-הידרותרפיה

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Photostream